twitter-logo-2 facebook-art Arkade LinkedIn

Arkade-logo01

 

  • Onze openbare school is multicultureel. Arkade helpt ons met een afgewogen lesprogramma over de vijf wereldgodsdiensten.

  • Hoe kunnen wij onze christelijke identiteit als een kwaliteit laten weerklinken in onze school?

  • Het overlijden van een moeder had een enorme impact. Arkade hielp ons het rouwproces op school te begeleiden.

  • Leerkrachten hadden moeite met de betekenis van Pasen. Wij wilden als team teruggaan naar de essentie van dit religieuze feest.

  • Wij gaan fuseren met een ander schoolbestuur. Arkade begeleidt ons bij de invulling van onze nieuwe identiteit.

  • De ouders vroegen om een ouderavond over onze schoolidentiteit. Arkade verzorgde een inspirerend programma.

   

 

Medewerkers

Melissa Bakker
Melissa Bakker
Onderwijsbegeleider
m.bakker@arkade.nl

Rosa Van Bottenburg
Rosa van Bottenburg
Onderwijsbegeleider
r.van.bottenburg@arkade.nl 

Kamel Essabane
Kamel Essabane
Onderwijsbegeleider
k.essabane@arkade.nl

Lenore Hehenkamp
Lenore Hehenkamp
Onderwijsbegeleider
l.hehenkamp@arkade.nl

Evelijn Jebbink
Evelijn Jebbink
Onderwijsbegeleider
e.jebbink@arkade.nl

Marielle Kappert 
Marielle Kappert
Onderwijsbegeleider
m.kappert@arkade.nl

Kees Kat
Kees Kat
Onderwijsbegeleider
k.kat@arkade.nl

Lonneke Offenberg
Lonneke Offenberg
Onderwijsbegeleider
l.offenberg@arkade.nl

mensen KajaSariwating b
Kaja Sariwating
Directeur
k.sariwating@arkade.nl

Wim Wever
Wim Wever
Onderwijsbegeleider
w.wever@arkade.nl

Lizzy Wijnen
Lizzy Wijnen
Onderwijsbegeleider
l.wijnen@arkade.nl

 mensen-AnoorDeZeeuw-b
Anoor de Zeeuw
Secretariaat en mediatheek
a.de.zeeuw@arkade.nl

Freelancers
     
Coby Speelman
Coby Speelman
Onderwijsbegeleider
c.speelman@arkade.nl